Потребує редагування речення: а) він зацікавився і полюбив твори б) забравсь у чужу солому, та ще й шелестить в) хлопець тремтів від утоми та перелянку г) плоди калини поліпшують роботу серця та печінки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вiн зацiкавився та полюбив твори  забрався в чужу солому,та й ще шелестить хлопець тремтiв вiд утоми та переляку