Потребує редагування речення:А  не знаючи точного значення слова, звернись до тлумачного словника.Б  добре підготувавшись до контрольної роботи, учні впевнено розвязували задачі.В  повернувшись додому, Марина переглянула електр...

Потребує редагування речення: А  не знаючи точного значення слова, звернись до тлумачного словника. Б  добре підготувавшись до контрольної роботи, учні впевнено розвязували задачі. В  повернувшись додому, Марина переглянула електронну пошту. Г  ластівки кружляли над полем, високо піднявшись угору. Д  згадуюси літній відпочинок, у моїй уяві постає блакитне тепле море.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В.  Повернувшись додому, Марина перевірила електронну пошту.