Потрібен План як Климко за сіллю ходив скоріше допоможіть ато пропаду завтра перший урок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Сон у холодній росі 2.Залізничний  барак дядька Кирила. 3. Дядькова грамота і гостиньці 4.Звуки станції 5.Бентежна ніч 6.Похорони дядька Кирила 7.Зустріч з солдатом 8.Білі гори 9.Климко та Зульфат на базарі 10.Дяка врятованої дівчинки 11.Добра тітка Марина 12.Повернення додому 13.Постріл