Потрібен синтаксичний аналіз речення!!! Тихі,ніжні зорі спадали з неба - білі,непрозорі - і клалися в намети

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тихі, ніжні - однорідні означення; зорі - підмет; спадали, клалися - однорідні присудки; з неба - обставина; білі, непрозорі - відокремлені однорідні означення; в намети - обставина. Речення розповідне, неокличне, просте, двоскладне, поширене, повне, ускладнене однорідними означеннями, відокремленими означеннями, однорідними присудками.