Потрібно написати 10 речень із займенником "ти"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ти любиш їсти морозиво? 2. Я і ти друзі. 3. Марійко, ти йдеш до дошки. 4. Сергій ти відмінник у цьому семестрі. 5. За роботу ти отримала 12.
Гость
1)Ти, довго, чекав мене? 2)Ти, вчив правило на завтра? 3)Ти, мій найкращий друг! 4)Я знаю, це ти казав мені,що я гарна. 5)А ти коли будеш спати? 6)Ти зробив домашнє завдання? 7)Ти для мене дуже багато значиш! 8)Ти дуже пізно повернувся додому. 9)Я хочу, щоб ти був завжди поруч) 10)Ти молодець!