Потрібно написати байку українською!!! будь ласка!!!! це дужа важливо - срочно!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                 Лебідь, Щука і Рак                                           У товаристві лад – усяк тому радіє.                                           Дурне безладдя лихо діє,                                          І діло, як на гріх,                                          Не діло – тільки сміх.                                          Колись-то Лебідь, Рак та Щука                                            Приставить хуру узялись.                                         От троє разом запряглись,                                         Смикнули – катма ходу…                                              Щó за морока? Щó робить?                                        А й не велика, бачся, штука, -                                       Так Лебідь рветься підлетіть,                                       Рак упирається, а Щука тягне в воду.                                       Хто винен з них, хто ні – судіть не нам,                                                       Та тільки хура й досі там.