Потрібно написати оповідання (спогади, перекази, фольклор, історичні відомості про рідне міто...) ...допоможіть будь ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                                 Київ Колісь давно були 3 брата і 1 сестра.Брати:Кий,Щек,Хорив та сестра Либідь.Коли заснували місто то назвали його в честь меншого брата "Київ".Це велике місто.....там ще є вулиця Хрещатик.Хрещатик це головна вулиця Києва.це дуже гарне місто!