Потрібно написати твір на тему: "Моя майбутня професія", потрібно використати такі слова: банк, відсоток, будинок, депозит, кредит, спадок, квартал, документ, бланк.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
моя майбутня професия будэ такой щоб я миг могла себе обиспэчиты ,Купыты буденок у гарному квартали взявшы кредит в банку за невелыкым депозитом. Щоб я потим могла залышыты у спадок все що я заробыла и щоб в мене був документ о цией професий.