Потрібно написати твір на тему "Вчинки людей на основі власних спостережень" Будь ласка допоможіть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я хочу розповісти про один вчинок людини, яій вразив мене до глубини душі. Двоє дітей віком вісім років, брат та сестра стояли на автобусній остановці, біля самої дороги і чекали автобуса, щоб їхати у школу. Тим часом хлопець віком двадцять чотири роки збираючись на роботу вітав свою матір з днем народженням. Він пішов на ту ж саму остановку, де стояли ці діти. Прошло не багато часу, і він побачив водія, якій втратив керування. Машина на всій скорості їхала на дітей. Цей хлопець не родумуючи відштовхнув хлопчика та закрив собою дівчинку. Машина збила його на смерть. Так ций хлопець ціноюсвого життя врятував незнайомих йому дітей від загибелі.