Потрібно повний фонетичний розбір слова "щирість", розбір кожної букви.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щирість [ ш ч и р` і с т' ] Щ:  ш - приг, тв, гл; ч - приг., тв., гл. и - гол, наголошений р  - приг, напівпом"якшений, сонорн. і - гол, ненагол т - приг, м"як, глух. ь - звука не позначає; буква, але не звук. ________________________________________ 7 букв, 7 звуків