Потрібно прокоментувати один з висловів мавки. Твір "ЛІСОВА ПІСНЯ" 1)"Не можеш ти своїм життям до себе дорівнятись" 2)"Німого в лісі в нас нема нічого"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Німого в лісі в нас нема нічого". Тобто, говориться про те, що в лісі все живе, все говорить. Ми можем цього не чути, не бачити, не знати, не вірити, але це і не значить, що цих явищ немає.