Потрібно скласти діалог на будь яку тему з дієсловами наказового способу 8-10 реплік!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В школе Доброго,ранку діти. Доброго ранку. Хто не зробив домашню роботу? Я сказав Влад. Влад зараз зроби домашню вправу. А потім я подзвоню Мамі і ти зробиш ще одну вправу! А можна завтра? Ні сьогодні і зразу покажеш мені цю зроблену вправу. Добре.