Потрібно скласти діалог на тему 8 березня Допоможіть пліз пліз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Школа. День 8 Березня. Хлопчики вітають дівчаток зі святом. - Дорогі наші дівчатка, весь колектив хлопчиків вітає вас з святом 8 Березня. -Дякуємо. -Бажаємо вам хороших друзів, гарних оцінок. -Дякуємо. Ми теж бажаємо вам хороших друзів. -Нехай на вашій життєвій дорозі зустрічаються  тільки добрі і чуйні люди.  А зараз прийміть від нас ці маленькі сувеніри на знак нашої поваги до вас. - Дякуємо. Нам дуже приємно, що у нашому класі такі хороші хлопчики.
Гость
Якось на хорі хлопчики вітали дівчаток з міждународним жіночим днем. - Дівчатка ми вас вітаєм з цим чудовим святом! Бажаєм вам щастя,здоров*я та радості - Спасибі вам хлопчики! Ми вас дуже любимо!