Потрібно скласти програму на С++ умови на скріні тільки пяте. якщо можна то код з коментарами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
#include #include #include using namespace std; int main() {     double sp,s;     for(double x=0.1; x<=1; x+=0.1) {         sp=x*x; s=1+3*sp;         for(int i=2; i<=140; i++) {             sp*=x*x/i; s+=(2*i+1)*sp;         }         cout<