Потрібно скласти складний план твору-роздуму на одну із тем 1- Що вище: істина чи дружба? 2- Чи це важливо- правильно вибрати фах? 3- Згаяний час-то втрачений скарб.. Потрібно до завтрашнього дня,завтра к.т..Допоможіть плз
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що вище: істина чи дружба? 1.Моє уявлення про дружбу. 2. Істина — джерело справжньої дружби: а) істина зміцнює дружбу; б) дружба без істини не справжня; в) істинна людина - найкращий друг; г) людину цінують за правду. 3. Висновки. Без істини дружба не можлива.