Потрібно вибрати два правильні варіанти відповіді. 11. Позначте рядки із стилістично забарвленими словами. А Веселощі, хлібина, товариство; Б дружба, стаканчик, озорити; В лицемірство, старанність, бовдур; Г діточки, кулачок, г...

Потрібно вибрати два правильні варіанти відповіді. 11. Позначте рядки із стилістично забарвленими словами. А Веселощі, хлібина, товариство; Б дружба, стаканчик, озорити; В лицемірство, старанність, бовдур; Г діточки, кулачок, голівонька; Д дощ, сонечко, душогубець; Е серденько, теремок, голосочок.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г,Е ............................................