Потрібно відповісти на питання і написати висновок до цього тексту: Налийте в пробірку 1 мл розбарвленої хлоридної кислоти і добавте 1-2 краплі розчину фтенолфталеїну. Добавляйте по краплях при перемішуванні розчин натрій гідр...

Потрібно відповісти на питання і написати висновок до цього тексту: Налийте в пробірку 1 мл розбарвленої хлоридної кислоти і добавте 1-2 краплі розчину фтенолфталеїну. Добавляйте по краплях при перемішуванні розчин натрій гідроксиду до появи малинового забарвлення. Про що це свідчить?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фенолфталеїн сам безбарвного забарвлення . У кислотах він теж безбарвний , а от коли ми вливаємо розчин натрій гідроксид ( луг ) , то він змінює забарвлення з безбарвного на малиновий .