Потрібно відредагувати речення:1.Прочитавши роман,мені особливо сподобалася його головна героїня.2.Провівши глибокий аналіз,визначено стратегію розвитку регіону
Потрібно відредагувати речення:
1.Прочитавши роман,мені особливо сподобалася його головна героїня.
2.Провівши глибокий аналіз,визначено стратегію розвитку регіону
Ответ(ы) на вопрос:
1. Мені сподобалася головна героїня роману, який я прочитав.
2. Після проведення глибокого аналізу, було визначено стратегію розвитку регіону