Повідомлення про міміку (только на украинском!На русском удаляю!)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Физиогномика - це мистецтво читання людини за її зовнішніми ознаками, зокрема по обличчю, його висловом, рисам і міміці. Визначити можна як внутрішні якості і деякі психологічні дані, так і стан здоров'я. Цей метод не можна назвати повністю науковим, але багато ним цікавляться дуже серйозно зважаючи на його деякої обгрунтованості. Міміка - це вираз обличчя, при якому людина видає свої внутрішні відчуття, переживання, почуття, настрій, емоції та інші душевні якості. Жести - це рухи тіла, найчастіше рукою / руками, супроводжуючі або замінюють слова індивіда, їх коїть. Поза - положення тіла. Людина сидить, стоїть чи лежить так, як подобається / зручно / комфортно саме йому. Жести, пози, мімікаЖести, пози, міміка - все це відіграє важливу роль в людських життях. Без них не обходиться жодна людина, а тому, якщо навчитися їх правильно розпізнавати, то жити стане простіше і цікавіше. Міміка і жести в спілкуванні використовуються повсюдно і автоматично, не кожен в змозі їх контролювати. Завдяки цьому у більш спостережних і уважних особистостей з'являється можливість вивчати людей.