Повний фонетичний розбір слів - Переяслав , палає , щильно , ямкий ( в транскрипції та аналіз кожної букви )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Переяслав - [перейàслав]- 9 букв,10 звуків,4 склади [п]- приголосний, твердий, глухий е- голосний, ненаголошений р-пригол., тверд., дзвінкий е- голос., ненагол., й- пригол., м’який,дзвінкий à - голосний, наголошений с-пригол., твердий, глухий л- приг., твер., дзвін. а-голос., ненагол. в-пригол., твер.,дзвінк.