Повний фонетичний розбір слова "Перетворюються".

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
п-(п)-приголосний,твердий е-(е)- голосний,ненаголошений р-(р)-твердий,приголосний е-(е)- голосний,ненаголошений т-(т)-приголосний,твердий в-(в)-приголосний,твердий о-(о)-голосний,наголошений р-(р)-приголосний,м'який ю-(й)-приколосний,твердий     (у)-голосний,ненаголошений ю-(й)-приколосний,твердий     (у)-голосний,ненаголошений с-(с)-приголосний,м'який я-(й)-приколосний,твердий    (я)- голосний,ненаголошений 14 букв,16 звукiв
Гость
Перетворюються [п е р е т в о р у й у й е т с я] П-[п]приголосний,твердий е-[е]- голосний,ненаголошений р-[р]-твердий,приголосний е-[е]- голосний,ненаголошений т-[т]-приголосний,твердий в-[в]-приголосний,твердий о-[о]-голосний,наголошений р-[р]-приголосний,пом'як ю-[й]-приголосний,м*який     [у]-голосний,ненаголошений ю-[й]-приколосний,м*який     [у]-голосний,ненаголошений с-[с]-приголосний,пом*як я-[а] голосний,ненаголошений  14 б.,16 зв.