Пояснення фразеологізма Не розлий вода,море по коліна,не треба згущувати фарби! Будь-ласка підкажіть))♥♥♥

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зустрілися дві подруги. Одна каже іншій (із засмученим виглядом): Привіт. -Привіт. Чому така сумна? -Посварилася із своїм чоловіком. І чого б це раптом, ви ж були не розлий вода? - пішов до свого друга, нічого мені не сказавши, я хвилювалася, але їм же обом море по коліна, коли вони разом. А він  як це тобі пояснив? -сказав, що треба була допомога з машиною, а зі мною в таких справах каші не звариш. То ти ж хвилювалась за нього -  Пояснив, що  не треба згущувати фарби, і мені немає чого хвилюватись.