Поясни ,що означають подани вислови одном словом  опинитися просто неба намокнути до останньої  нитки кинутися з  усіх ніг не мати кінця-краю йти як не своїми ногами спати без задніх ниг жити на широку ногу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
просто неба-надворі намокнути наскрізь з усіх ніг швидко ,,безкінечно,,повільно,,,,,міцно,,,,,,щедро