Поясни що означають подані вислови: опинитися просто неба,намокнути до останьої нитки,кинутися з усіх ніг,не мати кінця краю,йти як не совїми ногами,спати без задніх ніг,жити на широку ногу. добери до пданих висловів прислівник...

Поясни що означають подані вислови: опинитися просто неба,намокнути до останьої нитки,кинутися з усіх ніг,не мати кінця краю,йти як не совїми ногами,спати без задніх ніг,жити на широку ногу. добери до пданих висловів прислівники-синоніми.       срочтно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Надворі,наскрізь,швидко,безмежно,повільно,міцно,розкішно.