Поясніть лексичне значення слів іншомовного походження бонна.ванна.мадонна.манна.пенні.тонна.біль.вілла.мулла мірра

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бонна Вихователька (переважно іноземна) дітей у багатих сім’ях; гувернантка. Ванна  Велика (переважно довгаста) посудина для купання Манна За біблійною легендою - їжа, що падала євреям з неба під час їх мандрівки по пустелі.  пенні розмінна монета Великобританії тонна  одиниця вимірювання маси біль страждання вілла -комфортабельний будинок за містом Мулла служитель релігійного культу у мусульман; мірра - ароматна смола