Поясніть значення понять і термінів: велике розселення слов'ян, князь, дружина, літопис, русь, імперія, колодязь, данина.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Велике переселення народів .Князь правитель того часної держави .Жінка яка вийшла заміж за чоловіка . Літопис - це літературний запис у якому оповідь велася роками .Русь -держава .Багатозначний термін, що використовувався у різні часи для позначення соціальної групи . Імперія-назва  держави, главою якої є імператор і 2) велика держава, що має широкі колоніальні володіння. Колодязь - бладнане водне джерело, глибоко викопана й захищена від обвалів яма для добування води .Данина -  збір коштів .