Поясніть,будь-ласка, вислів: «Особисто я люблю полуницю з вершками,але чомусь риба надає перевагу хробакам.Ось чому,коли я йду на рибалку,я думаю не про те,що я люблю,а що любить риба.»

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це так само коли ти йдеш вгості і даруєш подарок людині який не тобі подобається а що любить ця людина до якої ти йде ш в гості