Пояснити значення фразеологізмів росинки в роті не мати, обводити поглядом, не по кишені, міряти погоядом, як по писаному, стріляна птиця

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Росинки в роті немає - Дуже голодний; зовсім нічого не їв. Обводити поглядом - Оглядати кого-небудь,роздивлятися. Не по кишені - Немає грошей на купівлю певної речі. Міряти поглядом -Оглядати що-небудь оцінюючи. Як по писаному - Говорити, відповідати не збиваючись. Стріляна птиця - Досвідчена людина, яка багато чого бачила, зазнала. Мені цей подарунок не по кишені.