Пояснити значення поданих паронімів  і скласти 4 речення:   авторитарний-авторітетний; адресант-адресат; видатний-відомий; запитання-питання; збірник-зібрання-збірка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  авторитарний - беззаперечним підпорядкування однієї людини авторитетний-людина, що заслуговує безумовного довіри адресант - людина відправляє лист адресат - людина, якій відправляється лист видатний - людина, яка талановитіший, геніальніша іншої людини відомій - людина, яку знає весь світ або люди певної проффессіі запитання - то, на що необхідний відповідь питання - теж саме, що і Запитання збірник - зібрання на одному носії інформації (книга, оптичний диск) кількох творів     (авторитарний - беспрекословным подчинение одного человека авторитетный -человек,  заслуживающий безусловного доверия адресант - человек отправляющий письмо адресат - человек, которому отправляется письмо видатний -  человек, который талантливее, гениальнее другого человека відомий - человек, которого знает весь мир или люди определенной проффессии запитання - то, на что необходим ответ питання - тоже самое, что и запитання збірник - собрание на одном носителе информации (книга, оптический диск) нескольких произведений(