Пожалуйста переведите на казахский язык!!!Электронной почтой пользуются многие л?

Пожалуйста переведите на казахский язык!!!Электронной почтой пользуются многие л??ди! Через нее можно зарегестрироваться в Вк Инстаграм Твиттер и другие. Я тоже ей пользуюсь. Ведь это очень удобно! Через электронную почту приходят сообщения. При регистрации надо выбирать секретный урок
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Электронды почтамен көп адамдар қолданады. ол арқылы инстаграм твиттерге және басқа желілерге тіркелуге болады. мен де электронды почтамен қолданамын. себебі ол өте ыңғайлы! электронды почта арқылы көптеген хабарламалар келеді.