Пожалуста напишіть статтю на тему"яким повинно бути выховання сучасного пiдлитка" пожалуста на А4 вчитилка задала поможiть.
Ответ(ы) на вопрос:
Сучасні підлітки уже і забули про книги. У цю еру сучасності є багато класних штук які псують дітей. На мою думку виховання чучасного підлітка повинне бути строгим, адже багато з батьків розпестили своїх дітей, які тепер їх не слухають. Підлітки повинні всього навчатися у батьків, а батьки повинні передавати свій досвід діткам. Якби ж ми не виховувалися нормально, то ким би ми зараз були? Ми булиб тими, від кого батьки застерігають триматися осторонь. Саме бать виховують у нас риси людяності та вихованості. Слюхайтеся батьків, адже вони бажають вам всього найкращого!