Пожалуста переведите!!!!!! Шілдехана - сәби дүниеге келгенде жасалатын той, Бесік той - баланы алгаш рет бесікке салган кезде жасалатын той Тұсау кесер - бала алғаш рет жүре бастағанда, жасалатын дәстур Оның екі аяғың байлайды...

Пожалуста переведите!!!!!! Шілдехана - сәби дүниеге келгенде жасалатын той, Бесік той - баланы алгаш рет бесікке салган кезде жасалатын той Тұсау кесер - бала алғаш рет жүре бастағанда, жасалатын дәстур Оның екі аяғың байлайды және оны жылдам қимылдайтын әйелге қидырады Бұл бала тез журіп кетсін деген ырым Тілашар - бала мектепке барганда жасалатын той Сүндет той - бала 5-6 жасқа келгенде, оны сүндетке отырғызады Бұл - денсаулықтың, тазалыктың белгісі Жар-жар кыз баланы турмыска бергенде немесе жана келін түскенде, оның көңілің көтеру ушін бұл әнді айтады
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Şildexana дети рождаются свадьбы Колыбель свадьбы - первый раз, когда ребенок сделал модуль свадьбы детская кроватка Представление ребенка начал ходить в первый раз, обе ноги традиции с кружевом и женщина поженились акт июля быстро, если ребенок быстро jwrip знак Разговорник детей в школу barganda свадьбы Обрезание праздник детей 5-6 лет, обрезан Это признак здоровья tazalıktıñ Кыз ребенок с ним, когда twrmıska или когда новая невеста, развлечения петь эту песню