Пожалуста сделайте диалог на казахском языке минимум 10 строчек

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Увы, сейчас на клаве нет казахского, думаю, сами разберете. -Салем, Асия. -Салем, Максат. -Кайда бара жатырсын? -Китапханага. Ал сен ше? -Мен де сол жакка бара жатырмын. Бирге барайык. -Арине. Мен Мухтар Ауезовтын "Абай жолы" китабын алмакшымын. -Ал мен оны окыганмын. -Тусиникти. Ал сен кандай китап алмаксын? -Мен Тургеневтын олен жинактарын аламын. -Жаксы тандау екен. Ол тамаша китап.