Пожалуйста дайте сравнительную хар-ку Падчерицы и Королевы из пьесы-сказки Маршака "12 Месяцев"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дівчина була розумною,хоч і бідною, на відмінно від королеви. На превеликий жаль колись  і навіть тепер : "Встречают по одежке..."  Королева в цій казці - егоїст. Вона лише любить тільки себе і думає тільки про себе. А бідненька дівчина піклується про всіх, хто її попросить. Тому. хто помагає іншим, тому в майбутньому і буде подяка.