ПОЖАЛУЙСТА диалог на тему МОЙ КЛАСС на казахском языкеееееее

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Егер сынып қандай? -менің сынып өте үлкен, әдемі, таза. Сізге тазалық сыныбы -Watch? -иә әрине. Қанша сіз өз сынып адамдар бар? -Біз Сынып жиырма төрт бар. Көптеген ұл балалар мен қыз аламыз? - Біз он ұл мен он төрт қыз класс бар. сынып -druzhny? -иә әрине. біз әрқашан досы көмектесу үшін дос. - Сіз керемет сынып бар. -өте көп.