Пожалуйста мне нужен стих про весну на казахском языке  желательно с 4 по 8 строчек.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жүрегіме жыр құйып көктен сарнап,                                                                Мынау – менің құстарым жеткен самғап.                                                                  Қара жердің қайғысын сейілтеді,                                                                       Қанатынан күміс нұр көктем саулап.                                                                      Соғады әлсіз жібектей жел жұмсарып,                                                                   Жұпар еміп жібиді бел бусанып.                                                                                Сағыныштың тамшысын....