Пожалуйста напишите 20 прислів'їв та приказок з використанням іменників і вказівкою їх відмінрислів'я

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пошануй худобу раз, а вона тебе десять раз пошанує. Всякої тварі по парі. Бик забув, як телятком був Захотів молока від бика. Були в кози роги, та стерлися. Перше заведи хлівину, а потім скотину.\ Уже теє реве, що по волу бере .Краса лиця — це половина приданого. Краса минеться, а розум пригодиться. Краси на тарілці не крають. Красне личко – серцю непокій. Хороший, як Микитина свита навиворіт. Хороший чортам на гроші. Хоч довго ждала, та хорошого дістала. Хоч їла не їла, аби хороше ходила. Як хороший, не жаль грошей, а як поганий, копну ногами. Пригожому все гоже. Де стан, там і врода. А в рум'янці така сила, що всі квіти погасила. Дарма що дурна, аби чорноброва. З чорними бровами іди за дровами, а з рудою бородою хоч іди за водою. Не допоможе панні мило, коли чорна, як кадило. Не біда, що чорна, аби проворна. Не в тім хороша, що чорноброва, а в тім, що діло робить. Чепурненька, як мазничка. Те, що природа дала, милом не одмиєш. У нього на виду чорт сім кіп гороху змолотив. Хай буде й кривоклуба, аби була серцю люба.