Пожалуйста, напишите 5 примеров жалан и жайылма Срочно надо, уже в школу пора собираться, а с казахским у меня все очень плохо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жалаң сөйлем - тұраулы мүшелерден ғана тұратын сөйлем. Мысалы: Арман сыйлады. Жайылма сөйлем - барлық сөйлем мүшелері қатысатын сөйлем. Мысалы: Арман анасының туған күніне әдемі гүл сыйлады.