Пожалуйста напишите как правильно СРОЧНО!!! Напишіть слова разом, окремо або через дефіс:Ново/українська, багато/тиражна, хлопець/богатирь, пів/вікна, дит/ясла, де/котрий, хтозна/який, аби/до/кого, на/швитку, на/поготові, не/ке...

Пожалуйста напишите как правильно СРОЧНО!!!  Напишіть слова разом, окремо або через дефіс: Ново/українська, багато/тиражна, хлопець/богатирь, пів/вікна, дит/ясла, де/котрий, хтозна/який, аби/до/кого, на/швитку, на/поготові, не/керована
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
новоукраїнська,  багатотиражна,  хлопець-богатир, піввікна, дитясла,  хтозна -який, аби до кого,  на швидку,  напоготові,   не  керована