Пожалуйста напишите на казахском. Без ПЕРЕВОДЧИКА!!! Дам 20 баллов. Родной язык. Родной язык есть у каждого человека. Язык- это средство общения между людьми. Родной язык - это слова, которые мы слышим с д...

Пожалуйста напишите на казахском. Без ПЕРЕВОДЧИКА!!! Дам 20 баллов. Родной язык. Родной язык есть у каждого человека. Язык- это средство общения между людьми. Родной язык - это слова, которые мы слышим с детства. Язык сближает людей. Мой родной язык- русский.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ана тілі.Ана тілі әр адамда бар.Тіл-бұл сөйлесүге адамдар.Ана тілі - бұл сөз,жас бала уақыттан естейміз.Тіл адамдарды жақындастырады.Менім ана тілім-орыс тілі.
Гость
Ана тілі. Ана тілі әр адамда бар. Тіл - бұл қарым - қатынас құралы, адамдар арасындағы. Ана тілі- бұл сөздер біз естіп, бала кезінен. Тіл- адамдарды жақындастырады. Менің ана тілім орыс тілі