Пожалуйста напишите на завтра сочинение на татарском языке на тему Урманнын сихри мон тавышлары

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
урманда бик кунелле хэм ботен кеше урман нэрсэ икэнен белэ урманда торле кошлар матур итеп сайрый мина кубесенчэ сандугачлар хэч тукран белэн куке ошый аларны тонласан яхшы булып китэ шунын осен урманны саклагыз хэм чистартып торыгыз бер кайчанда блзмагыз