Пожалуйста напишите сочинение. 30 баллов. Казахский язык, необходимо напискать сочинение по рисунку. Рисунок 13. Вкратце,предложений 10-13.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бурабай көлі - Бурабай жерінде орналасқан.Ең көрікті, киелі өлке.Бурабайдан кемпір тас тасы орналасқан.Бурабай өте әдемі жерлердің бірі.Ол жерде демалудың өзі ғажап.