Пожалуйста напишите сочинение по АНГЛИЙСКАМУ на тему КАКОЕ У ВАС ЛЮБИМОЕ МЕСТО ОТДЫХА 150-180 слов.(НЕВАЖНО КАКОЕ МЕСТО ОТДЫХА ПРОСТО НАПИШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favourite place for weekend My lovely place for weekend is park. In park i can read interesting book or play sport games. I think that games on the air is good for my health. If i go somewere with my friends its always park? because in the park i feel better then near the computer or tv.А дальше самa или разбей этот текст на маленькие предложения