Пожалуйста. очень надо срочно О. Гавроша ,,Незвичайні пригоди Івана Сили" Серед артистів цирку Івана Силу не любив і шкодив йому Фокусник Пандорський Акробат Фандіго Карлик Піня Акробатка Рената Одним із найдивовижніших цирков...

Пожалуйста. очень надо срочно О. Гавроша ,,Незвичайні пригоди Івана Сили" Серед артистів цирку Івана Силу не любив і шкодив йому Фокусник Пандорський Акробат Фандіго Карлик Піня Акробатка Рената Одним із найдивовижніших циркових номерів Івана Сили, якими він вразив навіть президента, було Проскакування через вогняне коло Змагання з левами й тиграми Витягування величезних гвіздків із дошки зубами Піднімання над собою автомобіля
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Серед артистів цирку Івана Силу не любив і шкодив йому карлик Піня.  Одним із найдивовижніших циркових номерів Івана Сили, якими він вразив навіть Президента, було витягування величезних гвіздків із дошки зубами.