Пожалуйста очень надо ,срочно!!!!замяніце рускамоуныя дзеясловы беларускімі адпаведнікамі: Сканировать, дублировать, планировать,фантазировать,комментировать

Пожалуйста очень надо ,срочно!!!! замяніце рускамоуныя дзеясловы беларускімі адпаведнікамі: Сканировать, дублировать, планировать,фантазировать,комментировать
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сканіраваць, дубліраваць, планіраваць/планаваць (у залежнасці ад значэння), фантазіраваць, каменціраваць