Пожалуйста очень срочно передумайте предложения со словами білеймін,оқиды и морфологический разбор слова көмектеседі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не білеймін а білемін. Мен (есімдік.кім?) қызықты (сын есім.қандай?)кітаптар(зат есім,нелер?) білемін(етістік,не істеймін?) Дана(зат есім,кім?) сабағын(зат есім,несін?) беске(сан есім,нешеге?) оқиды(етістік,не істеді?)
Гость
көмек - зат есім, тес-өзгелік етіс,е - көсемше, ді - жіктік жалғауының 1 - ші жағы