Пожалуйста ответе пожжжжж. Мне нужно чтобы вы написали мне текст по английскому языку о школе мечты: 1. Тип школы по доступу по профилю 2. Количество классов 3.Правила в школе 4. Расписание и предметы 5. Учетиля 6. Школьная форма

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
What to tell about the school of my dreams? It is not quite different from the others. It also has 11 classes. The same subjects, but added subjects such as astronomy, archeology and many others. What about teachers? People have long been replaced by robots. And in my school there is no strict clothing, you can come in what you feel more comfortable with.