Пожалуйста, переведите на казахский не используя переводчик: 1)Кай тілде сөйлем аласын? 2)Көп тілде білу пайдалы ма? 3)Қазақ тілі мемлекеттік мәртебесын қай жылы алды? 4)Тілде мерекесі қай күні? 5)Қірі тіл туралы заң қашан қабы...

Пожалуйста, переведите на казахский не используя переводчик: 1)Кай тілде сөйлем аласын? 2)Көп тілде білу пайдалы ма? 3)Қазақ тілі мемлекеттік мәртебесын қай жылы алды? 4)Тілде мерекесі қай күні? 5)Қірі тіл туралы заң қашан қабылданды? 6)Көп тіл білген адамды қалай атайды? 7)Мектепте неше тіл оқисын?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на русский первести? я могц без перезодчика, казахский знаю на 5:)