Пожалуйста переведите текст на казахский :) Королева Виктория родилась 24 Мая в 1819 году.Виктория не ходила в школу,но дома она обучалась письмом,географией,арифметикой,французскому языком, историей,верховой ездой,танцами,рисо...

Пожалуйста переведите текст на казахский :) Королева Виктория родилась 24 Мая в 1819 году.Виктория не ходила в школу,но дома она обучалась письмом,географией,арифметикой,французскому языком, историей,верховой ездой,танцами,рисованием,пением и музыкой.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Виктория ханым 24 мамырда 1819 жылда дуниеге келген.Виктория мектепке барган жок,бирак ол география,ариыметика,тарихын,суретсалумен,ян айтумен,музыкамен ,жазылумен үйде окыган
Гость
Виктория ханшайымы 1819 жылдың 24 мамырында дүниеге келген.Виктория мектепке барған жоқ,бірақ уйінде жазуға уйренді,география,арифметика,француз тілі,тарих пәндерін,атқа міну,билеу,сурет салу,ән айту және музыканы үйренді.