Пожалуйста помогите, что нужно сделать? ! перевод я знаю. А для чего эти примеры?!Үлгі бойынша сөйле.Үлгі:1  Сиыр.2  Мынау - сиыр.3  Мынау - үлкен сиыр.Үлгі:1  Қозы.2  Мынау - қозы.3  Мынау - кішкентай қозы.

Пожалуйста помогите, что нужно сделать? ! перевод я знаю. А для чего эти примеры?! Үлгі бойынша сөйле. Үлгі: 1  Сиыр. 2  Мынау - сиыр. 3  Мынау - үлкен сиыр. Үлгі: 1  Қозы. 2  Мынау - қозы. 3  Мынау - кішкентай қозы.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
нужно составить пирамиду   в каждом предложении нужно вставить слово например 1қазақ тілі 2қазақ тілі сабағы и так далее